FIERASTRAU CIRCULAR CU TAIERE INCLINATA C10FCE2UT
Cod produs: C10FCE2UT
Marca: HITACHI
Garantie: 24 LUNI
Pret cu TVA: 1587.94 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - FIERASTRAU CIRCULAR CU TAIERE INCLINATA C10FCE2UT
Email Telefon
Date Tehnice
oGreutate 11.9kg
o Cama cu cremaliera pentru reglarea rapida si usoara in unghi pozitiv
oManer Soft Grip
oMasa mare
oEchipat cu deflector de aschii
o Rigla de ghidare pivotanta pentru taierea profilelor lungi
oDesign nou
oGarantie: 24 luni persoane fizice, 12 luni persoane juridice
Specificatii
Capacitati: DiametruDisc
255mm (10")
(h x l)Perpendicular: 0°
59 x 114mm sau 89 x 101mm
(2-5/16 x 5-21/32 or 3-1/2 x 3-31/32")
(h x l)Oblic: 45°
59 x 102mm sau 89 x 70mm
(2-5/16 x 4 or 3-1/2 x 2-3/4")
(h x l)Oblic: 52°
59 x 89mm sau 89 x 54mm
(2-5/16 x 3-1/2 or 3-1/2 x 2-1/8")
(h x l)Inclinat: 45°
41 x 114mm
Combinata: Oblic 45°si Inclinat 45°
41 x 102mm
(1-5/8 x 4")
Putere Nominala
1,520W
Turatia Nominala(in gol)
5,000/min.
Taiere oblica: Dreapta
0 - 52°
Taiere oblica: Stanga
0 - 52°
Taiere inclinata: Stanga
0 - 45°
Indexare unghiuri la taierea oblica
0, 15, 22.5 ,31.6 si 45°
Dimensiuni
460 x 628 x 561mm