MASINA DE GAURIT CU PERCUTIE DV20VDWU
Cod produs: DV20VDWU
Marca: HITACHI
Garantie: 24 LUNI
Pret cu TVA: 868.70 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - MASINA DE GAURIT CU PERCUTIE DV20VDWU
Email Telefon
Date Tehnice
Sistemul de rotatie al periilor de carbon mareste durata de viata a acestora.
Pozitia periilor colectoare si a colierului portperii se schimba in functie de sensul de rotatie.
Ambreaj cu alunecare
* DV20VD poate sa nu fie echipat cu ambreiaj functie de zona.
Schimbator de viteze mecanic cu doua trepte:
Viteza in gol
Low
0 - 1,100 / min
High
0 - 3,000 / min
Rata de impact in sarcina
Low
High
Maner lateral
Acoperire Soft grip, usor si eficace de folosit indiferent de sarcina
Asigura astfel o priza usoara si un control optim
Garantie: 24 luni peroane fizice, 12 luni persoane juridice
Specificatii
Model
DV20VD
DV22V
Deschidere mandrina
1.5 - 13mm (1/16 - 1/2")
Gaurire
Beton
Hi : 13mm (1/2") / Lo : 20mm (3/4")
Hi : 13mm (1/2") / Lo : 22mm (7/8")
Otel
Hi : 8mm (5/16") / Lo : 13mm (1/2")
Hi : 8mm (5/16") / Lo : 16mm (5/8")
Lemn
Hi : 25mm (1") / Lo : 40mm (1 - 9/16")
Putere absorbita
860W
1,120W
Turatie in gol
Hi : 0 - 3,000/min / Lo : 0 - 1,100/min
Numar de percutii in sarcina maxima
Hi : 22,000/min / Lo : 8,100/min
Lungime totala
Mandrina cu cheie
365mm (14 - 3/8")
Mandrina rapida
363mm (14 - 9/32")