MT3600UP  Aparat echilibrat roti autovehicule si vehicule de transport usoare
Cod produs: MT3600UP
Marca: MONDOLFOFERRO
Garantie: 12 luni
Pret cu TVA: 22454.11 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - MT3600UP Aparat echilibrat roti autovehicule si vehicule de transport usoare
Email Telefon
Echilibrare electronică cu monitor pentru autoturisme, vehicule de transport ușoare și autovehicule.
Echilibrator de roți digital de înaltă performanță cu soluții software de ultimă generație.
Disponibilversiunea BLOCARE AUTOMATĂ(MT3600up C)NOU
DATE TEHNICE
Diametrul jantei măsurabil cu senzorul
10 - 28 "
Gama de reglare a diametrului jantei
1 - 35 "
Gama de setare a lățimii jantei
1,5 - 20 "
Lățimea maximă a roții
600 mm
Diametrul maxim al roții
1117 mm
Greutatea maximă a roții
75 kg
Viteza de echilibrare
90 -130 rpm
DISPONIBIL ÎN DOUĂ VERSIUNI:
  • MT3600up cu prindere manuală a roții cu inel rapid.
  • Unitatea de centrifugare derivă din modelele superioare ale Seriei B și oferă caracteristici funcționale tipice modelelor superioare: timp redus al ciclului, măsurarea roților cu greutatea de până la 75 kg și echilibrarea roților cu offset interior de până la 275 mm fără a utiliza distanțier suplimentar.