CIOCAN ROTOPERCUTOARE SDS MAX DH45MEYWSZ
Cod produs: DH45MEYWSZ
Marca: HITACHI
Pret cu TVA: 3996.97 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - CIOCAN ROTOPERCUTOARE SDS MAX DH45MEYWSZ
Email Telefon
Atribute esentiale
Clasa de utilizare Profesionala
Putere
Putere nominala 1500 W
Gaurire - Insurubare
Diametrul maxim gaurire zidarie 45 mm
Diametru cu carote in zidarie 125 mm