CIOCAN ROTOPERCUTOR SDS-MAX - HITACHI - DH52MEWSZ
Cod produs: DH52MEWSZ
Marca: HITACHI
Garantie: 24 LUNI
Pret cu TVA: 3996.97 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - CIOCAN ROTOPERCUTOR SDS-MAX - HITACHI - DH52MEWSZ
Email Telefon
Date Tehnice
Maner attenuator de vibratii
1.Viteza constanta indiferent de sarcina prin variatorul electronic in trepte
Turatie in gol
110V
120V
127V
110/min
160/min
210/min
260/min
220V
230V
240V
110/min
160/min
220/min
280/min
Rata de impact in sarcina maxima
110V
120V
127V
1,000/min
1,400/min
220V
230V
240V
Burghiul se poate cupla prin simpla introducere in portscula.
Specificatii
Model
DH52ME
DH52MEY
Gaurire beton
Burghiu: 52mm (2-1/16")
Carota: 160mm (6-1/4")
Putere absorbita
1,500W
Prindere burghiu
SDS max
Turatie in gol
Lungime totala
585mm (23-1/32")