CIOCAN ROTOPERCUTOR SDS MAX DH40MEYWSZ
Cod produs: DH40MEYWSZ
Marca: HITACHI
Garantie: 24 LUNI
Pret cu TVA: 3654.25 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - CIOCAN ROTOPERCUTOR SDS MAX DH40MEYWSZ
Email Telefon
Atribute esentiale
Clasa de utilizare Profesionala
Putere
Putere nominala 1150 W
Gaurire - Insurubare
Diametrul maxim gaurire zidarie 40 mm
Diametru cu carote in zidarie 105 mm