CIOCAN ROTOPERCUTOARE SDS MAX DH45MEWSZ
Cod produs: DH45MEWSZ
Marca: HITACHI
Garantie: 24 LUNI
Pret cu TVA: 3778.49 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - CIOCAN ROTOPERCUTOARE SDS MAX DH45MEWSZ
Email Telefon
Atribute esentiale
Clasa de utilizare Profesionala
Putere
Putere nominala 1500 W
Gaurire - Insurubare
Diametrul maxim gaurire zidarie 45 mm
Diametru cu carote in zidarie 125 mm