HiKOKI - CJ110MVUTZ - Fierastrau pendular, 720 W, prindere rapida accesorii
Cod produs: CJ110MVUTZ
Marca: HITACHI
Garantie: 24 LUNI
Pret cu TVA: 676.81 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - HiKOKI - CJ110MVUTZ - Fierastrau pendular, 720 W, prindere rapida accesorii
Email Telefon
Caracteristici
·Viteza variabila.
·Schimbarea rapida a panzei fara chei.
·3-moduri de actiune orbitala.
·Maner Soft grip.
Specificatii
Capacitate
Lemn
110 mm (4-5/16")
Tabla din otel moale
10mm (3/8")
Raza minima de taiere
25mm (1")
Unghi de inclinare al bazei
45º Dreapta/Stanga
Putere nominala
720W
Lungimea cursei
26mm (1")
Turatie nominala (in gol)
850 – 3,000/min.
Lungime totala
246mm (9-41/64")