HiKOKI - CJ90VSTWAZ - Fierastrau pendular, 705 W, prindere rapida accesorii
Cod produs: CJ90VSTWAZ
Marca: HITACHI
Garantie: 24 LUNI
Pret cu TVA: 474.51 Lei
Comanda acest produs
Comanda instant - HiKOKI - CJ90VSTWAZ - Fierastrau pendular, 705 W, prindere rapida accesorii
Email Telefon
Caracteristici
·Viteza variabila preselectabila.
·Schimbarea rapida a panzei fara chei.
·3-moduri de oscilatie.
·Carcasa frontala din aluminiu.
·Maner Soft grip.
Specificatii
Capacitate
Lemn
90mm (3-1/2")
Tabla din otel moale
8mm (5/16")
Raza minima de taiere
25mm (1")
Unghi de inclinare al bazei
45º Dreapta/Stanga
Putere nominala
705W (120V, 127V model: 630W)
Lungimea cursei
20mm (3/4")
Turatie nominala (in gol)
850 - 3,000/min
Lungime totala
228mm (9")